Dijital
hizmetler
Web sitesi
Web tasarım hizmetleri, herhangi bir web tabanlı çözümün kullanıcı arabirimini (UI) ve kullanıcı deneyimini (UX) tasarım sürecini içerir. Bizler, web tasarım projelerinin her birinde teknolojiyi, görsel güzelliği ve iş hedeflerini akıllıca dengeleyerek size hızlı yüklenen, etkili ve yüksek oranda dönüştürülmüş bir çevrimiçi deneyim sunuyoruz.
E-ticaret
İşletmeniz daha büyük satışlar elde etmek için müşterilerinizin İnternet’i kullanmasını sağlamalıdır. Bizler, güçlü bir e-ticaret altyapısı ve platformu oluşturuyoruz.

Hizmet modelimiz dört işleve ayrılmıştır: Tasarım, teknoloji, pazarlama ve strateji. Bu dört sütunu birbirine entegre ederek, pazarında doğru konumlandırılmış çok başarılı bir internet satışı oluşturuyoruz.
Yazılım Hizmetleri
Mobil uygulamalar, CRM çözümleri, B2B, B2C sistemler, internet projeleri, entegre sistemleri tecrübe ettiğimiz Konulardır ve bu deneyimleri en son teknolojiler ile uyarlamaktayız.
Mailing
Düşük maliyetli, yüksek geri dönüşlü e-posta kampanyalarınızı (ürünler, hizmetler, bilgiler ve etkinlikler) kolayca, hızlıca ve en etkili şekilde duyurabilirsiniz. Böylece potansiyel müşterilerinize göz alıcı tasarımlarla hizmet ve reklam kampanyaları sunabilir, bu kampanyalarıyla işinize değer katabilirsiniz. Böylelikle marka bilinirliğinizi artırabilir, satış ve kar marjlarınızı artırabilirsiniz.
BİZİMLE
TANIŞMAK İSTER
MİSİNİZ?