Kreatif
Tasarımlar
Artık markanın bir karakteri, kendi değerleri ve inançları var. Eşsiz bir ortamda yaşıyor ve müşterileriyle paylaşacak çok şeyi var. Bir marka platformu, markanızın mini dünyasını hedef kitlenizle bağlar ve her ikisine de aynı dili konuşma şansı verir. Markanızın benzersizliğini koruyarak güçlendirecek ve ölçeklendirecek DNA’yı yaratıyoruz.
Logo
İşletmeniz için yeni bir logo seçerken birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız; mesele sadece kişisel olarak beğendiğiniz renkleri ve resimleri seçmekle ilgili değildir. Aslında, ilgili arka plan çalışmasının miktarı sizi şaşırtabilir. Tasarımcılarımız, herhangi bir işletme için etkileyici logolar ve markalar oluşturabilir. Fikirlerimizin iletmek istediğiniz şeyi gerçekten yansıtmasını sağlayarak sizi ve işinizi anlıyoruz. İster bir başlangıç ​​şirketinin logosunu arıyor olun, ister mevcut bir şirketin markasını yenilemekle ilgileniyor olun, size yardımcı olabiliriz.
Kurumsal Kimlik
Kurumsal imajınız, müşterilere, işe ve bakıma ne kadar değer verdiğinizi gösterir. Kurumsal imaj prestijinizi yükseltecek ve müşterilerinize olan güveninizi artıracaktır. Unutmayın, kurumsal imajınız pazarlamada görünen yüzünüzdür.

Bir kurumsal kimlik çalışmasında aşağıdaki nesneler tasarlanır ve geliştirilir;
Kartvizit, Antetli kağıt, Zarflar ve dosyalar, Şirket üniformaları, E-posta tasarımları, Araç kaplamaları, Takvim Promosyon ürünler, ….
Ambalaj Tasarımları
Markalar müşterileri çekmek, satışları artırmak için temsilciler ve marka pazarlama uzmanlarını işe alır. Bu yaklaşımla, uzun yıllardır bu tarafı daha da güçlendirmek için yiyecek ve içecek, atıştırmalık, şekerleme, perakende kategorilerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.
BİZİMLE
TANIŞMAK İSTER
MİSİNİZ?